ESA
DAF Truck Sales & Service Dealer™

DAF

Twój sprzedawca

MATEUSZ Szyfter

MATEUSZ Szyfter

Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF (woj. lubuskie)
tel.: +48 68 419 62 00
mobile: 603-999-660
email: m.szyfter@esatrucks.eu

Piotr Hryncewicz

Piotr Hryncewicz

Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF (woj. lubuskie)
tel.: +48 95 788 13 88
mobile: 691-032-594
email: p.hryncewicz@esatrucks.eu

KACPER Zawieja

KACPER Zawieja

Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF (woj. wielkopolskie)
tel.: +48 61 890 53 00
mobile: 663-759-462
email: k.zawieja@esatrucks.eu

MACIEJ Krzan

MACIEJ Krzan

Regionalny Kierownik Sprzedazy pojazdow używanych DAF
tel.: +48 68 419 62 00
mobile: 601-629-913
email: m.krzan@esatrucks.eu

Dariusz Baron

Dariusz Baron

Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF (woj. wielkopolskie)
tel.: +48 61 890 53 00
mobile: 531 401 444
email: d.baron@esatrucks.eu

ARTUR Borowski

ARTUR Borowski

Regionalny Kierownik Sprzedaży pojazdów DAF (woj. wielkopolskie)
tel.: +48 63 240 97 10
mobile: 605-319-896
email: a.borowski@esatrucks.eu

Artur Iwaniec

Artur Iwaniec

Regionalny Kierownik Sprzedazy pojazdow nowych i używanych DAF
tel.: +48 68 419 62 00
mobile: 502 775 445
email: a.iwaniec@esatrucks.eu

Cezary Lasota

Cezary Lasota

Regionalny Kierownik Sprzedaży naczep Kögel(woj. wielkopolskie)
tel.: +48 61 890 53 00
mobile: 501 705 224
email: c.lasota@esatrucks.eu

Adam Noweta

Adam Noweta

Regionalny Kierownik Sprzedaży naczep Kögel(woj. lubuskie)
tel.: +48 68 419 62 00
mobile: 502 398 087
email: a.noweta@esatrucks.eu

daftrucks.pl at facebook