ESA
DAF Truck Sales & Service Dealer™

DAF

O firmie

ESA Trucks Poznań jest Autoryzowanym Dealerem pojazdów marki DAF w zakresie sprzedaży i serwisu na terenie województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego.

Firma ESA została założona w 1927r. w mieście Marum w północnej Holandii. Założycielem i inicjatorem rozwoju przedsiębiorstwa był Klaas Michiel Elema. To dzięki jego pasji i ciężkiej pracy założona 80 lat temu firma stała się liderem w branży motoryzacyjnej. Od początku 2006 roku ESA działa w Polsce.

15 maja 2007 r. firma otworzyła nową stację serwisową w Komornikach obok autostrady A2 przy tzw. "węźle komornickim". Serwis wyposażony jest w najnowsze przyrządy i urządzenia niezbędne do przeprowadzenia napraw pojazdów na najwyższym poziomie. Profesjonalnie wyszkolony personel zapewnia fachową i szybką pomoc.

Dane techniczne – Stacja serwisowa zajmuje 1400 m2 powierzchni przeznaczonej do naprawy i obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych i naczep. 6 stanowisk umożliwia jednoczesną obsługę kilkunastu pojazdów ciężarowych. Nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE – do diagnozowania pojazdów marki DAF. Posiadamy również największy magazyn części zamiennych.

Pomoc serwisowa – Świadczymy usługi całodobowej pomocy drogowej w ramach organizowanego przez DAF programu ITS (International Trucks Service) i PTS (Polish Trucks Service) co umożliwia kierowcom uzyskanie szybkiej pomocy w razie awarii.

W przeciągu ostatniego roku chcąc sprostać Państwa wymaganiom poszerzyliśmy zakres swoich usług tworząc:

  • Autoryzowany punktu kontroli i legalizacji tachografów cyfrowych,
  • Okręgową Stację Kontroli Pojazdów-urządzenia marki CARTEC,
  • Warsztat wykonujący naprawy powypadkowe na nowo zakupionych urządzeniach marki JOSAM


1 lutego 2010 r.  firma otworzyła nową filie w Modłej Koloni k/ Konina: ESA Trucks Poznań Sp.z o.o. filia Konin . Dogodna lokalizacja ze względu na położenie obok autostrady A2 i wysoki standard serwisu stanowią niepodważalny atut nowo powstałej placówki.

Zapraszamy do współpracy !


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

...na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i myślach...

Arkadiusz Nelka ( 1988 - 2009 )

 

daftrucks.pl at facebook