ESA
DAF Truck Sales & Service Dealer™

DAF

Pojazdy służb miejskich

DAF stanowi idealną podstawę dla pojazdów służb miejskich. Np. do zamiatarek 4x2 i pojazdów asenizacyjnych na podwoziach CF 6x2 lub 8x2. Dostępne są również nadwozia do transportu pojemników do zbiórki szkła na ciężkich podwoziach CF 6x2. Wszystkie są oferowane również w bardzo ekologicznych wariantach EEV.

Śmieciarka

Śmieciarki są często eksploatowane w zatłoczonych obszarach, takich jak wąskie ulice miejskie i wiejskie. Dobra zwrotność i doskonała widoczność to najważniejsze cechy w tej branży.

Zamiatarka

Rynek zamiatarek wymaga podwozi o specjalnych rozwiązaniach konstrukcyjnych, odpowiadających specjalistycznemu wyposażeniu nadwozia, w skład którego wchodzi zespół szczotek oraz układ napędowy o szczególnej specyfikacji.

Pojazd asenizacyjny

Pojazdy asenizacyjne lub służące do wywozu ścieków to specjalistyczne cysterny, mające możliwość zasysania zanieczyszczonej wody ze zbiorników szamba i ścieków sanitarnych, oraz przewożenia ich do stosownych punktów utylizacji.

Pojazdy ogólnego przeznaczenia

Ze względu na potrzebę świadczenia rozmaitych usług komunalnych, takich jak konserwacja dróg i budynków użytku publicznego, pielęgnacja parków itp., większość zakładów komunalnych korzysta z szerokiej gamy lekkich i średnich samochodów ciężarowych do różnych zastosowań.

daftrucks.pl at facebook