ESA
DAF Truck Sales & Service Dealer™

DAF

Ciężarówki firmy DAF do zastosowań w branży budowlanej
Ciężarówki DAF do każdego zadania

Duża różnorodność zastosowań transportowych wymaga szerokiej gamy pojazdów. Od lekkich wywrotek 4 x 2 przeznaczonych do prac na małą skalę aż po czteroosiowe betonomieszarki o pojemności 8 metrów sześciennych lub ciągniki siodłowe do transportu ponadgabarytowego, rzeznaczone do masy całkowitej zestawu do 120 ton lub więcej. Firma DAF oferuje odpowiednie rozwiązanie transportowe do każdego zastosowania. Wydajne i niezawodne, bezpieczne i wygodne.

Pojazdy budowlane serii CF – stworzone do prac ciężkich

Seria CF to prawdziwie wszechstronne pojazdy w asortymencie firmy DAF, stworzone specjalnie do prac ciężkich. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest betoniarka, wywrotka, pompa betonu, system załadowczy, czy też nadwozie z dźwigiem załadunkowym, pojazdy CF firmy DAF zapewniają idealne rozwiązanie.

Seria LF do zastosowań dystrybucyjnych w branży budowlanej

Ściany, ramy okienne, płyty gipsowe, materiały izolacyjne, odpady budowlane, piasek, żwir...
Prace budowlane nie oznaczają wyłącznie ciężkich zadań w błocie i piasku. Znaczna część transportu budowlanego to przewóz i dystrybucja materiałów budowlanych oraz usuwanie odpadów za pomocą małych wywrotek. Ciężarówki serii LF firmy DAF wyznaczają standardy w tego typu lżejszych pracach.

DAF XF105 - flagowy model w ofercie firmy DAF

Flagowym modelem w ofercie firmy DAF jest XF105. Został on zaprojektowany do pokonywania długich tras, a w szczególności do zastosowań w transporcie międzynarodowym. Jednak dzięki przestronnej i wygodnej kabinie XF105 jest wykorzystywany również w branży budowlanej. Pojazd jest dostępny jako wytrzymały ciągnik siodłowy do transportu ponadgabarytowego o dopuszczalnej masie całkowitej zestawu do 120 ton i więcej, a także m.in. z przyczepą do transportu cegieł lub wywrotką.

daftrucks.pl at facebook