ESA
DAF Truck Sales & Service Dealer™

DAF

Dlaczego TRP?
Dostępność produktów TRP

W programie TRP dostępne są wszystkie produkty potrzebne do przyczepy/naczepy, elementy nadwozia, materiały eksploatacyjne dla warsztatów i narzędzia. Po odszukaniu części należy zadzwonić do lokalnego dealera firmy DAF lub złożyć mu wizytę w celu złożenia zamówienia. Placówki dealerskie posiadają wiele części na stanie, a produkty, których nie posiadają w większości wypadków mogą zostać sprowadzone w ciągu doby dzięki usłudze ekspresowej dostawy firmy PACCAR Parts. Dealerzy firmy DAF doskonale zdają sobie sprawę z faktu, iż czas ma w branży transportowej znaczenie krytyczne.

Zalety TRP:

  • Doskonała jakość i usług, a także atrakcyjne ceny na wszystkie części.
  • Pełna międzynarodowa gwarancja firmy DAF na wszystkie części – żadnych powodów do zmartwień!
  • Kompleksowa obsługa w jednym punkcie: koniec z czasochłonnymi poszukiwaniami – wszelkie części do samochodów ciężarowych, przyczep/naczep i warsztatów w placówce dealera firmy DAF.
  • Dostępność produktów u każdego dealera na terenie Europy.

Twój partner w transporcie

TRP to po prostu kolejny sposób, w jaki firma PACCAR Parts wspiera działalność transportową swoich klientów. Dealer firmy DAF jest partnerem naszych klientów w transporcie. Nasi klienci w jednym punkcie znajdą profesjonalistów, którzy pomogą wybrać najlepszy samochód ciężarowy, przygotować jego finansowanie, opracować harmonogram napraw zgodnie z planami klienta, dostosować serwisowanie do konkretnych wymagań oraz sprowadzić żądane części i wyposażenie dodatkowe – szybko i bez problemów. Wszystko czego potrzeba, aby utrzymać działalność i zarabiać.

Jakość TRP

W samochodach ciężarowych i przyczepach/naczepach należy stosować wyłącznie najlepsze części. Części niskiej jakości zużywają się szybciej, a ich stosowanie prowadzi do obniżenia wydajności, co może prowadzić do częstszych przestojów. Produkty TRP pozwalają wyeliminować ten problem. Produkty TRP stanowią rozwinięcie istniejącej oferty części DAF Genuine Parts. TRP zapewnia szeroką gamę części, od elementów zawieszenia przyczep oraz osi, po rampy załadowcze i materiały eksploatacyjne dla warsztatów. Za pośrednictwem TRP dostarczane są wyłącznie produkty, które spełniają nasze najwyższe standardy jakości. Ponadto, co oczywiste, wszystkie sprzedawane przez nas części posiadają gwarancję zgodną z krajowymi warunkami i postanowieniami gwarancji firmy DAF.

Zamawianie produktów TRP

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz obszerny katalog TRP. Aby uzyskać żądane części, wystarczy jeden telefon lub wizyta u dealera firmy DAF. Wystarczy się przez chwilę zastanowić, ile czasu i pieniędzy można w ten sposób zaoszczędzić! Dzięki profesjonalnemu przeszkoleniu dealerów firmy DAF można nie tylko nabyć części, lecz również zlecić przeprowadzenie napraw i przeglądów.

daftrucks.pl at facebook